post

CHERRY CLAFOUTIS

Tento třešňový Clafoutis je tedy skutečně bohatý, chutný a také zabalený spolu s velkolepými nádhernými třešněmi bing! Je to neuvěřitelně jednoduchá a zároveň chutná pochoutka z použitých višní nebo dokonce nádherných třešní, jako jsou tyto tmavé třešně nebo dokonce deštivější třešně!

 

CHERRY CLAFOUTIS

RECEPT CHERRY CLAFOUTIS {SE SLADKÝMI TŘEŠNĚMI BING}

Jako moje oblíbené ranní jídlo, holandské kojenecké palačinky, tento třešňový clafoutis (kloubové „kla-foo-tee“) končí spolu s lahodně dekadentní bohatou, stejně jako vaječnou strukturou pudinku, která je proto zcela zvýrazněna díky skvělému bingu. třešně! Chutě jsou tedy skutečně neuvěřitelné, ve skutečnosti nejsou potřeba žádné další příchutě nebo dokonce zamíchání!

 

Komponenty

3 hrnky třešní (odstraněné stonky i pecky, já také zmenšila svou na polovinu)
1 hrnek plnotučného mléka
3 velká vejce (prostorová teplota)
hrnky na cukr
hrnek všestranné mouky
1 lžička směsi vanilkového lusku (nebo dokonce 1 lžička vanilkové esence – nebo dokonce směs lžičky vanilkové esence a lžičky mandlového extraktu)
lžička sodíku
cukrářský cukr (volitelně, pro čištění hotového clafoutis)

 

JAK VYRÁBIT CHERRY CLAFOUTIS

Začněte předehříváním sporáku na 350ºF (175ºC) a také si jídlo na vaření namažte máslem. K vaření clafoutis použijte 2-2,5 litrového jídla na vaření, určenou železnou pánev nebo dokonce pánev na smažení. Pokud použijete menší jídlo, díky kterému bude pudink hustší. Příležitost k vaření bude jistě vyžadovat změnu a další příležitost k úplnému vaření.

Připravte si třešně odstraněním odpovídajících všech z nich a stonků. Můžete snadno použít třešňovou pecku, nebo dokonce snížit třešně o padesát procent, jak to mám ve skutečnosti níže. Vybral jsem si tuto půlenou techniku, protože distribuuje mé třešně v těstě na clafoutis mnohem více rovnoměrně!

Ve vašem stojícím mixéru nebo dokonce velké mixovací nádobě (pomocí palmového mixéru – toto těsto můžete snadno rozmixovat také v mixéru) rozmixujte komponenty bez třešní. Integrujte mléko, vejce, cukr, všestrannou mouku. Směs vanilkových lusků nebo dokonce esenci (nebo dokonce směs vanilky a mandlové esence) a také sodík až do účinné integrace. *Míchám to moje asi minutu, stejně jako těsto je ve skutečnosti nakonec poněkud pěnivé.

Přesuňte těsto na clafoutis přímo do vašeho hotového jídla a také zahrňte třešně a všechny je rozprostřete do celého jídla, stejně jako těsto tak rovnoměrně, jako vy.

Zároveň

Jeden tip, ze kterého Julia Kid sestávala spolu se svým clafoutisem. Byl ve skutečnosti směrem k vašemu vaření jídla spolu s přibližně v úrovni těsta (nicméně žádné třešně) do ohřívače na sporáku. Ohřejte jídlo na snížené teplo po dobu 1-2 minut, nebo dokonce tak dlouho, dokud se nad těstem skutečně nevytvoří film. Odstraňte jídlo na vaření přicházející z ohřívače, zahrňte třešně, nastříkejte na třešně hrnek krystalového cukru, poté spolu se zbývajícím těstem uvařte, jak je uvedeno níže.

Vařte třešňové clafoutis při 350ºF (175ºC) po dobu čtyřiceti pěti minut a také až hodinu. Tvůj třešňový clafoutis by měl být ve skutečnosti poněkud nafouklý, po stranách dozlatova hnědý a přes přední stranu pudinku prosvětlený zlatý odstín. Zařízení clafoutis může být snadno stále hladké, ale rozhodně by nemělo být ve skutečnosti ‘chvějící s. Stejně jako čepel umístěná přímo do zařízení by měla vypadat vyčištěná.Užijte si můj recept, doufám, že se vám bude líbit!